Naše nabídka

 

NOVĚ nabízíme praní koňských dek pro nenáročné majitele koní. Pereme v normální pračce, Necháváme uschnout na vzduchu. Používáme prášek šetrný k přírodě i k pokožce - Jelen. Na outdoorové deky používáme Nikwax Tech Wash, který nezničí impregnační vrstvu (ale doporučuje se cca po 6 vypráních naimpregnovat).

VŠE SE TEPRVE BUDUJE A ZLEPŠUJE - jsme tu teprve krátce. :) V roce 2022 máme v plánu třetí přístřešek.

Vyjížďku u nás jsou koncipované i pro úplné začátečníky. Bezpečnostní přilbu a vestu Vám zapůjčíme přímo u nás a po celou dobu vyjížďku je kůň veden zkušeným člověkem. Vyjížďka probíhá okruhem v přírodě. Během vyjížďky si můžete užít krásu zdejších rybníků, lesů a luk pohledem z koňského hřbetu.

Výcvikové hodiny pro začátečníky probíhají na lonži. Jezdec se v prvé řadě naučí správný sed a postupně všechny chody koně. Mírně pokročilí jezdci se naučí koně sami ovládat. Pokročilí jezdci se učí drezurní a skokové práci s koněm.

S našimi koňmi rádi dojedeme na Vaši akci, oslavu, Den dětí, tábor apod. Bezpečnostní přilby a chrániče páteře přivezeme s sebou.

1.TURNUS 3.-9.7.2022 (Vaculíková N., Dudková D., Bláhová M., Jandová S., Drápová J., Němcová L., Ouřecká V., Mičíková N., Skryjová S.)

V letošním roce budeme opět pořádat PŘÍMĚSTSKÝ tábor pro děti. Tábor je bez ubytování, tudíž je vhodný i pro děti, které nemají rádi spánek v cizím prostředí. Program Příměstského tábora bude velice obdobný normálnímu táboru.

V roce 2022 budeme pořádat již 3. ročník táboru pro "dospělé"! Toužíte po dovolené s vlastním koníkem? Ráno si dát snídani venku u stolečku a koukat u toho na koně potulující se po ohradě při východu slunce? Denně jezdit na dlouhé vyjížďky a toulat se krásnou přírodou Žďárských vrchů? Pokud umíte jezdit, ale nemáte vlastního koně, tak také nevadí!...

Pobyty u koní

15.01.2020

Během celého roku pořádáme různě dlouhé pobyty u koní. Pobyty jsou svojí délkou vhodné i pro mladší děti, které by u nás nezvládly být celý týden na letním táboře. Program je velice pestrý a přizpůsobený věku dětí. Pobyty jsou i s ubytováním v rodinném domě na postelích, se svým sociálním zařízením a jídelnou.