Naše nabídka

 

S našimi koňmi rádi dojedeme na Vaši akci, oslavu, Den dětí, tábor apod. Bezpečnostní přilby a chrániče páteře přivezeme s sebou.

Tento kroužek je vhodný pro začátečníky a malé děti ve věku cca od 4 - 10 let. Každou lekci si děti s naší pomocí nachystají koníky na jízdu a budeme se věnovat základní voltiži, krokovým vyjížďkám do přírody s vodičem a práci na lonži (vyzkouší si postupem času krok, klus i cval). Po ježdění si koníky opět odchystají a...

Vyjížďku u nás jsou koncipované i pro úplné začátečníky. Bezpečnostní přilbu a vestu Vám zapůjčíme přímo u nás a po celou dobu vyjížďky je kůň veden zkušeným člověkem. Vyjížďka probíhá okruhem v přírodě. Během vyjížďky si můžete užít krásu zdejších rybníků, lesů a luk pohledem z koňského hřbetu.

Výcvikové hodiny pro začátečníky probíhají na lonži. Jezdec se v prvé řadě naučí správný sed a postupně "usedět" všechny chody koně (krok, klus, cval). Mírně pokročilí jezdci se naučí koně sami ovládat. Pokročilí jezdci se učí drezurní a skokové práci s koněm na jízdárně.

Kroužek s koňmi bude nejen o ježdění na koních, ale i o celkové péči o koně (péče o výstroj koně a jezdce; práce kolem koní - kydání, krmení a čištění koní; práce ze země; teorie o koních, a jiné). Tento kroužek bude vhodný hlavně pro dvě skupiny dětí:

Od jara 2023 opět nabízíme přepravu koní certifikovaným přepravcem zvířat s mezinárodní platností. K dispozici je přepravník na dva velké koně (rok výroby 2020). V přepravníku jsou žlaby na krmiva, přepážka, síť na seno, polstrování na bocích, na podlaze protiskluzová guma. Osvětlení v přívěsu při jízdě večer a v noci, sedlovna na dvě sedla....