Naše nabídka

 

Pobyty u koní

01.09.2023

O října 2023 budeme opět pořádat naše pobyty u koní. Pobyty budou prozatím pouze příměstské, tzn. bez přespání.

Dny u koní

30.08.2023

Od října 2023 budeme opět pořádat Dny u koní pro děti.

S našimi koňmi rádi dojedeme na Vaši akci, oslavu, Den dětí, tábor apod. Bezpečnostní přilby a chrániče páteře přivezeme s sebou.

Vyjížďku u nás jsou koncipované i pro úplné začátečníky. Bezpečnostní přilbu a vestu Vám zapůjčíme přímo u nás a po celou dobu vyjížďky je kůň veden zkušeným člověkem. Vyjížďka probíhá okruhem v přírodě. Během vyjížďky si můžete užít krásu zdejších rybníků, lesů a luk pohledem z koňského hřbetu.

Výcvikové hodiny pro začátečníky probíhají na lonži. Jezdec se v prvé řadě naučí správný sed a postupně "usedět" všechny chody koně (krok, klus, cval). Mírně pokročilí jezdci se naučí koně sami ovládat. Pokročilí jezdci se učí drezurní a skokové práci s koněm na jízdárně.

Od jara 2023 opět nabízíme přepravu koní certifikovaným přepravcem zvířat s mezinárodní platností. K dispozici je přepravník na dva velké koně (rok výroby 2020). V přepravníku jsou žlaby na krmiva, přepážka, síť na seno, polstrování na bocích, na podlaze protiskluzová guma. Osvětlení v přívěsu při jízdě večer a v noci, sedlovna na dvě sedla....